Kas Ir Steroīdi Do Nopirkt Iegādājoties Tiešsaistē, Izmantojot Internetu?

Home » lv » Steroids » Kas Ir Steroīdi Do Nopirkt Iegādājoties Tiešsaistē, Izmantojot Internetu?
Rated 95 out of 100 based on 375 user ratings

Saturday, July 11, 2015. Miaomugs.com informed post about chapter. This also posted in Steroids class. The document and snapshot added on in high resolution. If you need to buy this product, you have to left-click on the product then click and "Follow for ..." link instruction.

Kas ir steroīdi Do nopirkt iegādājoties tiešsaistē, izmantojot internetu? Anaboliskie steroīdi – vēl precīzāk aprakstīti anabolisko-androgēna steroīdi – ir mākslīgas atvasinājumi testosterona – hormonālās līdzeklis, kas padara puisis puisis. Testosterons ir divas dažāda veida ietekmi uz fizisko ķermeni: androgēnu (nekustamā īpašuma attīstību vīriešu dzimumorgānu, augšanu, fizisko ķermeni, kā arī sejas matiem, kā arī pieaugošo balss) un anaboliska (palielināts kaulu un arī muskuļu audu masu). Lai gan visi steroīdi ir androgēnu un anabolisko rezultātus, daži mākslīgie steroīdi ir izveidotas ar minimālu androgēnu rezultātiem. anabolisko steroīdu funkciju, palīdzot organisma muskuļu masu šūnām radītu vēl vairāk olbaltumvielu, kas, kamēr profesionāliem sportistiem vingrinājumi, rezultātā palielinās muskuļu masu izmēru un arī stingrību un, tajā pašā laikā, tāpat ļauj organismam, lai iegūtu vēl vairāk ATP, the “degvielas” muskuļu audi būtu pārvietoties.

Klikšķiniet šeit, lai nopirkt Steroīdus Do nopirkt iegādājoties Online

Kur es varu saņemt Anaboliskie steroīdi?

Anaboliskie steroīdi, anabolos-androgēna steroīdi vai AAS, ir kurss steroīdo hormonu, kas saistītas ar hormonālo aģents testosterona. Viņi palielināt proteīnu sintēzi šūnās, kā rezultātā uzkrāšanās mobilo audu (anabolisko), it īpaši muskuļu masu. Anaboliskie steroīdi tāpat ir androgēnu un virilizing ēkas, kas sastāv no izaugsmes un arī uzturēšanu vīrišķīgs atribūtiem, piemēram, no dziedāšanas kabeļu attīstības un fizisko ķermeņa apmatojuma. Vārds anaboliskais cēlies no grieķu: anabole, “attīstīt”, un arī vārdu androgēnu nāk no grieķu:. Andros, “vīriešu” + genein, “ražot” anaboliskie steroīdi wased sākotnēji atsevišķs, atzīts un arī ražots 1930, un tagad ir izmantoti terapeitiski ar medikamentiem, lai stimulētu kaulu attīstību un arī alkas, inducē vīrietis vecumu pubertātes, un arī ārstēt hroniskas zaudēt problēmas, piemēram, vēža šūnas, kā arī palīdzēt. Anaboliskie steroīdi arī palielina muskuļu audu masas un arī miesas stingrība, un tādējādi tās ir izgatavotas no sportā izmantošanu, kā arī kultūrisms, lai uzlabotu izturību vai skaitlis. Būtiskas veselības apdraudējumi var izveidot ilgtermiņa izmantošanu vai pārmērīgi devām anaboliskos steroīdus. Šī ietekme ietver kaitīgo korekcijas holesterīna līmeni (palielināts zema blīvuma lipoproteīnu un samazinātu augsta blīvuma lipoproteīnu), pinnes, hipertensija, aknu bojājumus, un kaitīgas modifikācijas ietvaros kreisā kambara no sirds. Dažas no šīm ietekmēm var samazināt treniņa, vai veicot papildu zāles.

Get To Tagad nopirkt steroīdu pirkšana internetā, izmantojot internetu

Par un informācija Steroīdi Do nopirkt iegādājoties Online

Non-medicīnas paražas par anabolisko steroīdu ir diskutējams, sakarā ar to nelabvēlīgo ietekmi, kā arī to izmantošana svarā un potenciālo ieguvumu pieņemamām sportā. Anabolisko steroīdu lietošana ir aizliegta ar visām galvenajām sporta fizisko struktūru, kas sastāv no SKT, ITF, Starptautiskā Olimpiskā komiteja, FIFA, FINA, UEFA, Nacionālās Hokeja līgas, Big League Baseball, Nacionālās Basketbola organizācija, Eiropas Athletic Association, Brazīlijas Futbola konfederācija un Nacionālās futbola organizācija. Anaboliskie steroīdi regulē materiālus daudzās tautām, kas sastāv no Argentīnu, Austrāliju, Brazīliju, Kanādu, Apvienotajā Karalistē (AK) un ASV (ASV valsts), bet dažādu citu tautu, piemēram, Meksikā un Taizemē, tie ir viegli piedāvāti non -prescription. In tautām, kur narkotikas tiek kontrolēti, tur parasti melnais tirgus, kur kontrabandas ceļā vai viltotas zāles tiek pārdotas lietotājiem. Augstākās kvalitātes Šādu nelegālo narkotiku var būt zema, un arī piemaisījumi var izraisīt papildu veselības un relaksācijas riskus. In tautām kur anaboliskie steroīdi tiek stingri kontrolēti daži ir prasījuši mazāk likumu.

Klikšķiniet šeit, lai nopirkt steroīdu pirkšana internetā, izmantojot internetu
Posted by medic at Saturday, July 11, 2015 19:57:21 PM

Comment from Kas Ir Steroīdi Do Nopirkt Iegādājoties Tiešsaistē, Izmantojot Internetu?

Related Article from Kas Ir Steroīdi Do Nopirkt Iegādājoties Tiešsaistē, Izmantojot Internetu? located in Steroids lv